Jdi na obsah Jdi na menu

II.kolo Scarface AC - Bröndby codein IF 2:1

20. 5. 2008

Hrálo se v sobotu odpoledne a už při příchodu na zápas jsme zjistili od kapitána Žida, že omluvenek na zápas je opravdu hodně. Ať už to bylo z důvodu oslav, jiných zápasů, pracovních povinností nebo jen dobrovolného spánku místo zápasu, prostě se nás sešlo tak akorát na to, abychom to odehráli. Během zápasu se ještě dostavil Štígros, takže jsme měli alespoň jednoho člověka v záloze, což nám dávalo pocit, že si alespoň na chvíli můžem odpočinout. Většina z nás toho ovšem nevyužila a například já s Kunťosem jsme odehráli celých šedesát minut. Do branky se postavil postavil Roman a myslím si, že si zaslouží opravdovou pochvalu, byl to i jeho zápas.

Soupeř se od prvních minut zdál neškodný, s Kunťosem v obranné dvojici jsme jeho útoku v pohodě odvraceli a často se snažili vyjíždět a doplňovat útočníky. První branku jsme po Kuňtosově dlouhém auto dal hlavou a druhou přidal "výjimečně" aktivní Žid. Nakonec jeho branka byla tou rozhodující, protože soupeř stačil už jen snížit z přímého kopu.

Na domácím hřišti na žižkovské Pražačce jsme tedy potvrdili postupové ambice a zaslouženě vyhráli 2:1.