Jdi na obsah Jdi na menu
 


IV. kolo Šachťor Praha FC - Scarface AC 4:10 (0:2)

6. 5. 2009

O sobotním brzkém dopoledni jsme přijeli na kbelskou umělou trávou v dosti pozměněné sestavě, přesto nakonec slavili vítězství nad posledním týmem tabulky Šachťorem Praha. 

První poločas byl jednoznačně v naší režii, ovšem mnoha branek jsme se, kvůli řadě nepřesnostem, nedočkali. Změna přišla až v poločase druhém, kdy nejvíce soupeřovo skóre zatížil "Štíbr" a Sáma. A protože se prosadili také Roman s Valim, vyšplhalo se naše skóra až na hrozivé dvouciferné číslo.

V brance našeho týmu nastoupil Jeník, který několikrát svůj tým dokázal podržet, bohužel ale také na druhou stranu inkasoval řadu hloupých a zbytečných branek. Dlouho to vypadalo, že by mohl udržet své druhé čisté konto v kariéře a současně v této sezóně, ale to se na konec nestalo a mohli jsme být rádi, že těch branek v naší síti nebylo ještě více.

Bšhem druhého poločasu se odehrála mimo jiné záležitost velice nepříjemná, kdy se do sebe "pustili" Sáma s Martinem, neboli špílmachr našeho týmu se svým obráncem. Netypická situace nakonec skončila Martinovým zkratem a hlavičkou, kterou Sámovi uštědřil.

Naštěstí se situace po chvíli uklidnila, zápas se dohrál, oba "kohouti" si podali ruce a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

Sestava Scarface AC: Jeník - Martin, Vali - Roman, Sáma, "Sáma II", "Štíbr"

K zápasu jsou přiloženy také fotografie:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Turnaj Dřevčice 18.7.-19.7.09

(Kapr Tým B, 31. 5. 2009 10:49)

Zdravím Vás, chtěli bychom vás pozvat na fotbalový turnaj konaný ve dnech 18.7.-19.7.09 na fotbalovém hřišti v Dřevčicích. Hraje se podle hanspalky 5+1 a 2x10minut. Počet účastníků je kolem 25-30. Startovné 1200,-. Uzávěrka přihlášek do 30.6.
Pokud máte zájem pište na email: robert.bob@centrum.cz anebo volejte na tel čísla: 737563769 nebo na 731544127

Pozvánka turnaj v malé kopané!

(Babylon Cup 2009, 19. 5. 2009 20:55)

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat spolu s organizačním výborem a sponzory na turnaj v malé kopané BABYLON CUP 2009.

Turnaj je kapacitně omezen na 90 týmů a je vhodný pro muže i dorostence.
Termín: 4.-5. 7. 2009
Místo konání turnaje: Fotbalový stadion v Růžové ulici - Jaroměř (8 travnatých hřišť + 1 hřiště s umělým povrchem)
Startovné: 1050 ,- Kč
Počet hráčů: 4+1

Více najdete na http://www.babyloncup.ic.cz
Pokud máte zájem, nebo dotazy k turnaji, napište na babyloncup@seznam.cz

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj přípravek ročníku 2002!