Jdi na obsah Jdi na menu

IV.kolo Scarface AC - Dynamo UK 3:1

20. 5. 2008

Náš druhý domácí zápas na umělé trávě žižkovské Pražačky byl od prvních minut vyrovnaným bojem. Nechyběli ani tvrdé zákroky, které především odnesli hráči soupeře. Vzhledem k jejich horkokrevné nátuře to nesli nelibě, ale zápas se nakonec odehrál bez větších exesů a my vybojovali třetí vítězství v řadě.

V tomto zápase se v brance objevil opět Jeník a po většinu zápasu podával spolehlivý výkon. Byly sice okamžiky, kdy svou nejistotou znervóznil celý tým, ale obešlo se to jen několika Sámovými ostrými slovy.

Byl to nakonec právě Sáma, který v poslední minutě uzavřel brankové skóre na 3:1. Soupeře jsme přehráli především kolektivní hrou a vtipnými kombinacemi, na které nestačil reagovat. V sestavě Dynama bylo několik šikovných kluků, ale vzhledem k tomu, že volili většinou samostatné průniky na zkušeného Kuňtáka, neměli příliš šanci se prosadit. Pochvalu si zaslouží především trojice Sáma, Sheva, Kuňták